צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

קטלוג פרקטים – למצוא את הפרקט המתאים

בחירת פרקט היא משימה שיכולה להיות מאוד מהנה, אבל בסופו של דבר היא נמדדת בתוצאה, בפרקט שתבחרו ובמידת ההתאמה שלו לעיצוב הכללי של הבית. תהליך הבחירה הוא תהליך יסודי שצריך להתחיל בהגדרת הקווים המנחים והקווים האדומים שלכם עצמכם, ולהמשיך בהסתייעות באיש מקצוע מומחה, שיחשוף בפניכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם ויכווין אתכם לכיוון הפרקט האופטימלי. בתוך התהליך כולו, החל מהשלב בו אתם בוחנים את הדברים בעצמכם, ולאורך התהליך כולו, הכלי הטוב ביותר שיכול לסייע לכם הוא קטלוג פרקטים.

קטלוג מפורט עם מגוון רחב של דגמים

קטלוג פרקטים הוא למעשה אוסף של דגמי פרקטים ממותגים שונים, סגנונות עיצוב שונים, סוגים שונים של עץ או חומר סינטטי ועוד שורה של פרמטרים המבדילים בין הדגמים השונים. קטלוגים, כמו פרקטים, יכולים להיבדל ביניהם ברמת האיכות, כשישנם קטלוגים פשוטים המציגים אוסף של תמונות ללא כל הסבר או תועלת, ולעומתם קטלוגים המכילים הסבר מפורט אודות כל פריט, אפשרויות ההזמנה הזמינות עבור הפריט וכדומה.

מעבר מקצועי והכוונה בבחינת הקטלוג

בעילית פרקטים תוכלו לצפות באין ספור דוגמאות ואפשרויות לפרקטים, הן באמצעות מגוון הדגמים המוצגים באולם התצוגה של החברה והן באמצעות קטלוג פרקטים המנוהל על ידי החברה ומכיל את כל הפרטים הדרושים לכם כדי לקבל החלטה לגבי כל אחד מן הדגמים. בנוסף לכך, תוכלו לעבור על הקטלוג עם אנשי המקצוע של עילית פרקטים, לשאול כל שאלה המעסיקה אתכם סביב כל אחד מן הדגמים, ולקבל מידע רחב הרבה יותר, כך שתוכלו לנווט את עצמכם בצורה חכמה בתוך הקטלוג.

צרו קשר לקבלת הסיוע המקצועי הנדרש לכם

כדי לבחון את כל קטלוג המוצרים המוצעים על ידי עילית פרקטים, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 054-4877147, לספר לנו מה אתם בדיוק מחפשים, על מה חשבתם, מה הוא הטעם שלכם, הקווים המנחים והקווים האדומים שלכם בבחירת הפרקט, ואנו ניתן לכם את כל התשובות וכל המידע המקצועי שיסייע לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם, ולשביעות רצונכם שתימשך עוד שנים ארוכות קדימה.

מילת קטלוג פרקטים מקצועי  קטלוג פרקטים
© כל הזכויות שמורות