צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 073-7029297

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

פרקטים – החלטת עיצוב יוצאת דופן

אם אתם יודעים שאתם רוצים לשלב פרקט בדירה שלכם, אבל אין לכם שום היכרות או רקע עם הנושא, חשוב מאוד שתקדישו קצת זמן למחשבה לפני שאתם מקבלים החלטות, ובהחלט גם מומלץ לדון על הדברים עם איש מקצוע המתמחה בתחום הפרקטים. רצפה הוא אחד מפריטי העיצוב החשובים ביותר בבית, שכן חשיבותו של פריט עיצוב נקבעת בחלקה הגדול, על בסיס שטח הפנים של הפריט. הרצפה מכסה למעשה את כל שטח הבית ומשפיעה מאוד על האווירה, על פריטי הריהוט המפוזרים בבית, על התאורה וההצללה, שילובי צבעים ומרקמים וכדומה, והדברים נכונים גם ובעיקר כאשר מדובר על רצפת פרקט.

בחירה על סמך ידע מקצועי

בחירת הפרקט המתאים לכם ביותר צריכה להתבסס על היכרות עם סוגי העץ השונים שמהם מייצרים את הפרקט, משיטת הייצור וההרכבה של הפרקט מהגוון או שילובי הגוונים שניתן ליישם בפרקט, המרקם של הפרקט, המשטח שעליו יש להתקין אותו וכדומה. אצלנו בעילית פרקטים תוכלו לקבל את כל המידע לו אתם זקוקים כדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר, וזאת עוד לפני שנציג בפניכם את כל שלל הדגמים והעיצובים שאנו מציעים, ושאותם תוכלו לבחור ישירות מן המדף או להתאים באופן אישי על פי העדפותיכם, נשמח להמליץ על אתר מומלץ על מעצבת פנים

פרקטים

צוות מקצועי שילווה אתכם בתהליך

בשלב הראשון, תוכלו לשבת עם הצוות המקצועי של החברה, ולהעלות את כל הדרישות וההעדפות האישיות שלכם. בשלב זה מומלץ להגיע עם תמונות של הבית, רצוי תמונות שצולמו בשעות היום. אנשי המקצוע של עילית פרקטים יציג בפניכם קטלוג שלם של סוגי פרקטים במגוון רחב של עיצובים, ועשויים מסוגים שונים עץ, לרבות עץ אלון, עץ אורן, עץ איפאה, עץ טיק וכדומה.

התקשרו עוד היום ונצא לדרך

כמו כן, אנו נסייע לכם בקבלת החלטה לגבי סוג הפרקט המתאים ביותר בהתאם לשטח בו יש להתקין אותו, רוחב של רצועות העץ, סוג ורמת הגימור, מט או מבריק, שילובי גוונים, רמת השמירה של מרקם העץ הטבעי אל מול מרקם מעובד יותר וכדומה. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם עילית פרקטים עוד היום בטלפון 073-7029297, ולתאם איתנו פגישת היכרות בה תוכלו לעמוד על כל האפשרויות הזמינות עבורכם, ולקבל החלטות חכמות שילוו אתכם שנים רבות קדימה.

פרקטים בתל אביב
© כל הזכויות שמורות