צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

מה זה פרקטים קרונו סוויס?

בכל מוצר שאנו קונים וכל שירות שאנו מזמינים, אנו עושים שימוש בשם המותג של החברה המייצרת על מנת לקבל מידע אודות איכות המוצר, רמת המחירים שלו, חוויית השירות הנלווית אליו וכדומה. את כל המידע הזה אנו יכולים לקבל באמצעות שם מותג אחד המורכב ממילה אחת או שתיים. הדברים נכונים כאשר אנו קונים פסטה בסופר מרקט, מכונית בסוכנות המכוניות, טלוויזיה בחנות למוצרי חשמל ופרקטים בחנות פרקטים. פרקטים קרונו סוויס הם פרקטים איכותיים בעלי שם בעולם הפרקטים, פרקטים אירופאים עשויים במגוון טכניקות ושיטות, לרבות פרקטים טבעיים ומלאכותיים במגוון תצורות שכבתיות וגושניות.

פרקטים איכותיים ומעוצבים בשלל דגמים

פרקטים קרונו סוויס בנו את שמם הן על בסיס רמת האיכות הגבוהה, העמידות שלהם בפני דפורמציות ורמת גימור יוצאת דופן, והן סביב מגוון העיצובים המוצעים עם עיצובים יוצאי דופן שלעיתים מגדירים טרנדים חדשים בעולם הפרקטים הגלובלי. אחרי שאמרנו את זה, פרקטים קרונו הם גם פרקטים יקרים יותר והבחירה בהם צריכה להתבצע בצורה מקצועית ובמסגרת תהליך תכנון ועיצוב הלקוח בחשבון את כל ההיבט של עיצוב הפנים של הבית.

חוויה של איכות מקצה לקצה בליווי צוות יועצים מקצועיים

בעילית פרקטים תוכלו לעבור חוויה סופר מקצועית של בחירת פרקט, ובכלל זה גם פרקטים קרונו סוויס. צוות היועצים המקצועיים של החברה יספק לכם את כל המידע המקצועי אודות הפרקטים המיוחדים של קרונו, את הדגמים השונים וההבדלים ביניהם, את התצורות בהן תוכלו להזמין את הפרקט, והכי חשוב את ההתאמה האולטימטיבית עם עיצוב הפנים של הבית שלכם.

תהליך מקצועי לבחירה, התקנה ושירות

רכישת פרקטים מקצועיים כמו קרונו מחייבת תהליך מקצועי של בחירה, התקנה ושירות, ואת אלה בדיוק תוכלו לקבל בעילית פרקטים, חברה מקצועית בעלת ניסיון ומוניטין רב בענף הפרקטים הישראלי. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 054-4877147, ואנו ניקח אתכם יד ביד בתוך אוקיינוס של דגמים אפשריים, שילובי צבעים ומרקמים, סוגי עצים ושלל אפשרויות להתאמה אישית על פי העדפותיכם, ועל פי עקרונות מקצועיים שאנו נספק לכם.

פרקטים קרונו סוויס דוגמאות  פרקטים קרונו סוויס
© כל הזכויות שמורות