צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

פרקטים פישבון

פרקטים פישבון הם פרקטים שהעיצוב שלהם דומה לאדרת דג. המילה פישבון מורכבת מצמד המילים באנגלית Fish Bone, והכוונה היא למראה של שלד העצמות של הדג. המדובר בסגנון עיצוב מאוד ייחודי שיכול להתאים לעיצובים יוקרתיים, מודרניים וכפריים, אך חשוב מאוד לקבל החלטת קניה של פרקטים מסוג זה לאחר תהליך חשיבה מקצועי וייעוץ מקצועי עם אנשי המקצוע המתאימים. פרקט זה יכול בקלות רבה לתפוס תשומת לב רבה, והוא יכול גם ליצור מראה קצת מבורדק בעין, ולכן חשוב מאוד לחשוב לפני הבחירה בו, ולתכנן את העיצוב שלו בקפידה.

ממליצים לכם על האפשרות הטובה ביותר עבורכם

אצלנו בעילית פרקטים, אנו רוצים להציע לכם את הפרקט שילווה אתכם שנים רבות קדימה, ושיספק לכם את רמת שביעות הרצון הגבוהה ביותר, שיכולה בחירת פרקט כזו לספק לכם. בהזמנת הפרקט אנו נספק לכם את כל היתרונות וגם את כל החסרונות סביב פרקטים פישבון, ונסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם, ואם צריך גם נמליץ לכם על אלטרנטיבות מתאימות. יחד עם זאת, פרקטים מסוג פישבון עם פרקטים מיוחדים מאוד, שיכולים להוסיף ערך עיצובי יוצא דופן לעיצוב הבית, ואנו נוודא שתוכלו להפיק את הערך הזה בכל החלטה שתקבלו.

פרקטים פישבון

מגוון דגמי מדף ודגמים בהתאמה אישית

לרשות עילית פרקטים מגוון עצום של פרקטים פישבון לבחירה ישירות מן המדף, וכן אפשרות לעיצוב הפרקט המתאים לכם ביותר בהתאמה אישית. את הפרקט תוכלו לתכנן לפי סוג העץ, הגוון, המרקם, מרקם העץ הטבעי, שילובי צבעים, עובי רצועות העץ, אורך הרצועות וכדומה. בכל אחת מן ההחלטות האלה אנו נגיש לכם את כל הסיוע הדרוש לכם, ונוודא שאתם מקבלים את ההחלטות הנכונות מנקודת המבט המקצועית.

צרו קשר לקבלת כל המידע המקצועי הנדרש לכם

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם עילית הפרקטים עוד היום בטלפון 054-4877147, לקבל את המידע הראשוני הנדרש לכם ולקבוע פגישת היכרות מקצועית בה תוכלו להיחשף לכל האפשרויות העומדות בפניכם, ולשבת עם הצוות המקצועי כדי לבחון את האלטרנטיבות ולגבש את הדרך המתאימה לכם ביותר.
© כל הזכויות שמורות