צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

פרקטים מעץ – זה לא כזה טריוויאלי

פרקט הוא פריט שאותו רוכשים אולי פעם פעמיים במהלך כל החיים, וכשניגשים למשימת בחירת הפרקט אין למעשה את הידע המקצועי הנדרש כדי לבצע בחירה חכמה ונכונה. כל מה שאתם יודעים זה שאתם רוצים פרקט, כזה שיעניק תחושה חמימה לבית, כזה שכשהולכים עליו הוא עושה רעש של עץ וכזה שיוסיף לעיצוב הבית וישדרג אותו. התפיסה הראשונית היא ללכת ולחפש פרקטים מעץ, ואלו הם אכן פרקטים מצויינים, עמידים ואסתטיים שיודעים להציע את התחושה העצית האותנטית שאף פרקט אחר לא יכול להציע.

תחושת האותנטיות, המגע והריח העצי

יחד עם זאת, ישנם גם סוגים נוספים של פרקטים, ובכלל זה פרקטים סינטטיים עשויים שכבות פולימר, פרקטים שיכולים להציג רמת עמידות גבוהה יותר מפני דפורמציות, אך לא בהכרח וגם אינם מספקים את התחושה העצית הנדרשת. פרקטים מעץ היא הבחירה הנכונה עבורכם עם חשובה לכם תחושת האותנטיות, אם חשובים לכם ערכים של איכות ומקצועיות. בתוך העולם הזה של פרקטים עשויים עץ, יהיה עליכם להכיר את הסוגים השונים של פרקטים, ולבצע את הבחירה המתאימה.

פרקטים מעץ

כל המידע הדרוש לכם אודות פרקטים עשויים עץ

עילית פרקטים מעמידה לרשותכם צוות יועצים מקצועיים שינחו אתכם בתוך אוקיינוס של אפשרויות רכישת פרקטים מעץ, יספקו לכם תשובות לכל השאלות המטרידות אתכם בעניין, יסבירו לכם על עיצובים וסגנונות עיצוב שונים, סוגי פרקטים, סוגי עצים כמו עץ אלון, אורן, טיק, איפאה ועוד, בידוד העץ מלחות ועוד שורה של אלמנטים ומרכיבים חשובים שעליכם לקחת בחשבון בתהליך בחירת הפרקט המתאים לכם ביותר.

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים לפני שאתם מקבלים החלטה, כדי להיחשף למגוון רחב של אפשרויות שאתם כנראה כלל לא מודעים לקיומן בשלב זה, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם עילית פרקטים עוד היום בטלפון 054-4877147, ולקבוע פגישת היכרות בה תוכלו לשבת עם הצוות המקצועי שלנו ולבחון כיצד ניתן להתאים לכם את הפרקט המושלם הן בהיבט העיצוב, הן בהיבט האיכות והעמידות המבנית והן בהיבט המחיר ומסגרת התקציב העומדת לרשותכם.

פרקטים מעץ
© כל הזכויות שמורות