צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

פרקטים מעץ מלא במגוון עיצובים

עץ מלא הוא אחד הסממנים המרכזיים המאפשרים לנו לזהות פריטי ריהוט כפריטים איכותיים וחזקים. עץ מלא אפשר למצוא גם בעולם הפרקטים, וגם בתחום זה פרקטים מעץ מלא מעידים על חוזק מבני ורמת עמידות גבוהה. בעולם זה, פרקטים אלה נקראים פרקטים גושניים, והמשמעות היא שהם עשויים מקורות דקיקות של עץ מלא מעובד. יחד עם זאת, חשוב לזכור שכל פרקט טבעי עשוי מעץ מלא ומבוסס על רצועות דקות של עץ ולא על חלקיקי עץ או נסורת מעורבבת עם דבק, מה שקרוי סנדוויץ' בעולם הריהוט.

פרקטים גושניים עשויים עץ מלא

בחירת פרקטים מעץ מלא צריכה להתבצע תמיד בליווי מקצועי על מנת להבטיח שזה הוא אכן סוג הפרקט המתאים לכם. כיום ישנם פרקטים מסוגים רבים ומגוונים, שכל אחד מהם מציע ערכים אחרים של עמידות, חוזק מבני, אסתטיקה, תחושה וכדומה. עץ מלא הוא בסופו של דבר גוש של עץ שעובד בצורה כזאת שמאפשרת להפוך אותו לרצועות פרקט. לפרקטים מעץ מלא ישנם גם חסרונות שצריך להתמודד איתם, כמו הרגישות שלהם למגע עם מים ולחות, רגישות שיכולה לגרום לדפורמציה ועיוות של הפרקט לאורך זמן.

פרקטים מעץ מלא

ליווי וסיוע מקצועי בכל תהליך הבחירה

בעילית פרקטים תוכלו לשבת עם צוות יועצים מקצועיים שיפרטו בפניכם בדיוק מה הם המאפיינים של פרקטים עשויים עץ מלא, מה הם החסרונות שלהם וכיצד מתגברת עליהם התעשייה, וכמובן מה הן האלטרנטיבות שעומדות בפניכם, שאינן יכולות לספק לכם אולי את התחושה העצית שכל כך אופיינית לעץ מלא, אך כן יכולות לספק ערכים אסתטיים ומבניים אחרים שיכולים להיות חשובים לא פחות.

צרו קשר עוד היום לבחירת הפרקט שלכם

כדי ללמוד על כל סוגי הפרקטים, כאלו שעשויים מעץ מלא, כאלו שעשויים מעץ מעובד וכאלו שעשויים מחומרים סינטטיים, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם עילית פרקטים עוד היום בטלפון 054-4877147, לקבל תשובות לכל השאלות המטרידות אתכם בעניין, ולקבוע פגישת היכרות עם צוות אנשי המקצוע שלנו שילוו אתכם לאורך התהליך כולו ויציגו בפניכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם, לרבות פרקטים עשויים עץ מלא במגוון עיצובים ודוגמאות.

פרקטים מעץ מלא תמונות
© כל הזכויות שמורות