צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

פרקטים מעץ טיק – פרקטים באיכות גבוהה

עץ הטיק נחשב לעץ איכותי מאוד, מאופיין בצפיפות גבוהה של סיבים, מה שמעניק לו חוזק מבני יוצא דופן ועמידות גבוהה בפני עיוותים כתוצאה מלחות גבוהה או עומס משקל. פרקטים מעץ טיק נחשבים לפרקטים איכותיים ביותר, אותם ניתן להתקין גם בחלל הפנימי של הבית, וגם בחצר או בגינה. יחד עם זאת, בבחירת פרקט עשוי עץ טיק, חשוב מאוד לבחון את מידת ההתאמה של הפרקט לצרכים שלכם, שכן במקרים רבים אין באמת צורך להשקיע את הסכומים הגבוהים הנדרשים עבור פרקט מסוג זה.

מגוון דגמים בשלל עיצובים ודוגמאות

בעילית פרקטים תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי פרקטים מעץ טיק בשלל גוונים, דוגמאות, מרקמים, רמות גימור, עובי רצועות וכדומה. בסיוע הצוות המקצועי של החברה תוכלו להגדיר את רמת המרקם העצי שתרצו לשלב בפרקט, אל מול מרקם אחיד וחלק יותר. מעצבי הבית של החברה יסייעו לכם בסקירה של מגוון אפשרויות עיצוב באמצעות קטלוגים עבי כרס מהם תוכלו לבחור את הדגם המתאים לכם ביותר.
למידע נוסף על פרקטים לחצו כאן וכנסו לשוק הפרקטים פרקטים מחירים מבצעים

סיוע בבחירת הדגם על סמך עקרונות מקצועיים


כמו כן, על מנת להבטיח שהבחירות שלכם מבוססות על שיקולים מקצועיים ולא על מצב רוח, טעם אישי רגעי או אלמנטים שיכולים לפגוע בשביעות הרצון שלכם מהפרקט לאורך השנים, אנו מקפידים על עבודה משותפת מולכם בצורה בה נוכל להביא לידי ביטוי הן את ההעדפות האישיות שלכם מצד אחד, והן את עקרונות העיצוב המקצועיים מצד שני, ובפרט עקרונות המותאמים לדגמי פרקטים מעץ טיק.

צרו קשר לקבלת מידע והתחלת תהליך ההתאמה של הפרקט

כל שאתם צריכים לעשות כדי להתרשם ממגוון הפרקטים המוצעים על ידינו, ולקבל את כל הסיוע המקצועי שינחה אתכם לדגם המתאים לכם ביותר, הוא ליצור קשר עוד היום עם עילית פרקטים בטלפון 054-4877147, לספר לנו מה בדיוק אתם מחפשים, לשאול אותנו את כל השאלות המטרידות אתכם, ואנו נקבע עבורכם פגישת ייעוץ מקצועי בה תוכלו לשבת עם צוות היועצים המקצועיים שלנו ולהתחיל להגדיר את הפרקט האידיאלי עבורכם, אותו אנו גם נתקין עבורכם ונספק עבורו אחריות מלאה.

פרקטים מעץ טיק  פרקטים מעץ  טיק לבית
© כל הזכויות שמורות