צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

פרקטים מעץ טבעי

המונח פרקטים מעץ טבעי יכול להעלות קצת שאלות, שכן עץ הוא תמיד טבעי, ואם כך מדוע יש להוסיף את המילה טבעי אחריו? ובכן, עולם הפרקטים הוא עולם רחב שהולך וצומח במהירות רבה, ומהווה פתרון ריצוף אטרקטיבי עבור יותר ויותר אנשים. בהתאם לכך, מפותחים יותר דגמים בצורה מאוד יצירתית שנועדה, בין היתר, להוזיל את העלויות ולהציע פתרונות גם בתקציבים נמוכים, ואחד הפתרונות השכיחים יותר הוא פרקטים סינטטיים המיוצרים מחומרים סינטטיים לחלוטין, אך בעלי תצורה ומרקם של עץ טבעי.

שלל דגמים באיכות גבוהה

בהתאם לכך ולאחר שמבינים את הנושא, מבינים גם מדוע חשוב להדגיש את העניין כאשר מדובר על פרקטים מעץ טבעי. פרקטים אלה מיוצרים ממגוון סוגי עצים לרבות עץ אלון, עץ אורן, עץ איפאה, עץ טיק ועוד, כשלכל אחד מהם יש את המאפיינים שלו, את החוזק המבני והעמידות שלו, את המרקם העצי שלו וכמובן את רמת המחיר שלו. בעילית פרקטים תוכלו להתרשם ממגוון רחב של פרקטים מעץ אותנטי ואמיתי שיעניק לכם את התחושה העצית, הריח העצי, המראה העצי והמגע העצי האותנטי.

ייעוץ מקצועי בכל היבטי העיצוב, התקציב והאיכות

כדי להבטיח שתוכלו להגיע לפרקט המתאים לכם ביותר מתוך שלל דגמים, סגנונות עיצוב ודוגמאות, אנו בעילית פרקטים נעמיד לרשותכם צוות יועצים מקצועיים שיציגו בפניכם מבחר גדול של פרקטים מעץ טבעי, ויעניקו לכם הסבר מפורט אודות כל דגם, סוג העץ ממנו עשוי הפרקט, סוג הפרקט (דו או תלת שכבתי, גושני וכדומה), וכן יסייע לכם לבצע את ההתאמה העיצובית לעיצוב הכולל של ביתכם ולאווירה שאותה אתם רוצים ליצור בבית.

בחירת הדגם המתאים לכם ביותר

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם עילית פרקטים עוד היום בטלפון 054-4877147, לשאול את כל השאלות המטרידות אתכם, לספר לנו מה בדיוק אתם מחפשים, ואנו נציע לכם מגוון רחב של דגמי פרקטים מהמותגים הגדולים ביותר בעולם, שלל עיצובים בסגנון מודרני, קלאסי, יוקרתי וכפרי, פרקטים במגוון תצורות וממגוון סוגי עץ על פי בחירתכם ועל בסיס ההסברים המקצועיים שאנו נעניק לכם לפני כל החלטה שתקבלו.

פרקטים מעץ טבעי ואיכותי  פרקטים מעץ טבעי
© כל הזכויות שמורות