צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

פרקטים מעץ גושני משלל סוגי עץ

בתהליך החיפוש והבחירה של פרקט לבית או למשרד, אתם עשויים להיתקל במגוון מושגים ומונחים מקצועיים, ואחד מהם הוא פרקטים מעץ גושני. כדי לבצע את הבחירה המתאימה לכם, הן בהיבט העיצוב, הן בהיבט האיכות והעמידות והן בהיבט המחיר, עליכם להבין בדיוק מה אומר כל מונח לרבות פרקטים דו שכבתיים או תלת שכבתיים, פרקטים מעץ מלא, פרקטים מעץ טבעי, פרקטים סינטטיים וכדומה. פרקט עץ גושני הוא פרקט שעשוי מרצועות עץ מלא שעובדו ברמה מינימלית להחלקה בלבד, וחוברו יחד למקשה אחת.

מגוון דגמים בעלי מאפיינים אסתטיים ומבניים שונים

בבחירת פרקטים מעץ גושני, ישנה חשיבות רבה מאוד לסוג העץ ממנו עשוי הפרקט. ישנם מספר סוגי עץ מרכזיים בהם עושים שימוש לייצור סוג זה של פרקטים, ובכלל זה עץ אלון, עץ אורן, עץ איפאה, עץ טיק ועוד. סוגי עץ אלה נבדלים זה מזה במרקם הסופי המתקבל מעיבודם, בעמידות שלהם בפני דפורמציות, עיוותים ולחות, בחוזק המבני שלהם וכמובן במחיר שלהם. בבחירת הפרקט המתאים לכם, אתם לאו דווקא צריכים לבחור את החזק והאיכותי ביותר, אלא את זה שמתאים בדיוק לצרכים שלכם, את זה שמספק את האיזון הטוב ביותר עבורכם בין מחיר ובין יתר הפרמטרים.

קבלת החלטה ממקום של הבנה וידע

בעילית פרקטים תוכלו להתרשם ממגוון רחב של דגמי פרקטים מעץ גושני, מכל סוגי העצים ובשלל גוונים, עיצובים, דוגמאות ומרקמים. בסוגים מסויימים של עץ תוכלו לקבל יותר "עיניים" וסיבי עץ, ובאחרים תקבלו מרקם חלק ואחיד יותר. צוות היועצים המקצועיים שלנו עומד לרשותכם על מנת לספק לכם הסבר מפורט אודות כל סוג של עץ ופרקט, ולסייע לכם בבחירת הפרקט המתאים לכם ביותר.

סיוע מקצועי בהתאמה אישית

אנחנו בעילית פרקטים מקפידים להציע ללקוחותינו את כל האפשרויות הרלוונטיות עבורם, ולסייע להם להתכנס אל הדגם שמספק להם את המענה הטוב ביותר והערך המאוזן ביותר. כדי ליהנות משלל הפרקטים שאנו מציעים ומהסיוע המקצועי של צוות היועצים שלנו, צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 054-4877147 לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית.

פרקטים מעץ גושני ואמיד  פרקטים מעץ גושני
© כל הזכויות שמורות