צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

פרקטים מעץ במבוק בשלל סגנונות עיצוב

במבוק הוא אינו עץ, אך מדובר בצמח בעל תכונות זהות לתכונות של עצים טיפוסיים, ובהתאם לכך נהוג לכנות אותו כעץ בכל הקשור לייצור רהיטים ומוצרי עץ מבמבוק, והדברים נכונים גם כאשר מדובר על פרקטים מעץ במבוק. הדימוי הראשוני שעולה בראש למשמע המילה במבוק הם אותם קנים ארוכים ועגולים, אך פרקט במבוק הוא פרקט רגיל לחלוטין, שטוח ובעל גוון עצי, תחושה, ריח ומגע עצי אותנטי, וניתן להשגה במגוון רחב של גוונים ודוגמאות עיצוב על פי בחירת הלקוח.

מגוון דגמים בהתאמה לעיצוב מודרני, כפרי או יוקרתי

אחד המאפיינים המרכזיים של צמח הבמבוק הוא המרקם החלק שלו, מה שמאפשר ליצור פרקט בעל מרקם אחיד למדי, ללא טבעות וללא עיני עץ אופייניות. פרקטים מעץ במבוק מתאפיינים במראה מאוד נקי ואחיד, ויחד עם זאת עם מרקם מעט מורכב, המעניק את התחושה העצית המבוקשת. פרקטים אלה יכולים להתאים לסגנונות עיצוב מודרניים, יוקרתיים וכפריים, אך חשוב מאוד לבחור היטב את סוג הפרקט ואת העיצוב המדוייק שלו לרבות גוון, מרקם, עובי רצועות וכדומה.

צוות יועצים לשירותכם

בעילית פרקטים תוכלו לקבל את כל הסיוע המקצועי הנדרש לכם כדי להתרשם בצורה ממצה ממבחר פרקטים מעץ במבוק, להבין בדיוק מה הם המאפיינים של פרקט זה, מה הם היתרונות והחסרונות שלו, וכיצד ניתן לשלב אותו בצורה הטובה ביותר בעיצוב הכללי של ביתכם. לרשותכם עומד צוות יועצים מקצועיים שיספקו לכם את כל המידע הנדרש לכם אודות סוג זה של פרקט, ויסייעו לכם להחליט על העיצוב המתאים על פי כללי עיצוב מקצועיים שעל בסיסם אנו פועלים.

חוויית שירות יוצאת דופן

כדי להכיר את כל מגוון האפשרויות העומדות בפניכם בעולם הפרקטים בכלל ובקטגוריית הבמבוק בפרט, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם עילית פרקטים בטלפון 054-4877147, ולקבל את כל המידע הדרוש לכם לפני קבלת החלטה. אנו מקפידים על מתן תשתית מקצועית שלמה ללקוח, כדי לאפשר קבלת החלטה מעמדה של הבנה וידע, ולא מעמדה של מכירות ושיווק. כמו כן, אנו מציעים שירות התקנה מקצועית ואחריות על כל מרכיבי המוצר והשירות.

פרקט מעץ במבוק  פרקטים מעץ במבוק
© כל הזכויות שמורות