צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

פרקטים מעץ אלון

פרקט עץ אלון הוא פרקט מאוד פופולארי ומבוקש בישראל, כשהמניע המרכזי מאחורי הפופולאריות שלו הוא המרקם והטקסטורה העציים שלו, מראה העץ האותנטי ומחירו האטרקטיבי, אם כי לא הזול ביותר. פרקטים מעץ אלון הם פרקטים שיכולים להגיע בתצורה דו שכבתית, תלת שכבתית או גושנית, כשהמכנה המשותף להם הוא המרקם הסופי שמשקף מרקם אותנטי של עץ עם עיני העץ, תנועה זורמת של סיבי העץ וכדומה. כמו כן, פרקטים אלה מוזמנים במרבית המקרים בגווני חום בהיר או כהה כדי להשלים את המראה האותנטי של העץ.

מבחר דגמים מעבר לדגמי המיין סטרים

בבחירת פרקטים מעץ אלון חשוב שתחשפו לכמה שיותר דגמים אפשריים, שכן את הפרקט הזה אפשר למצוא בבתים ומשרדים רבים בישראל, ואין שום הכרח להסתפק בסגנונות עיצוב המיין סטרים הפופולריים. כיום ישנם מותגים בינלאומיים ומקומיים המציעים מגוון רחב של דגמים, דוגמאות, עיצובים, גוונים ושילובי צבעים אותם תוכלו ליישם בפרקט הספציפי שאותו תבחרו לעצמכם, וכל זאת בתנאי שתוכלו להיחשף לכל האפשרויות העומדות בפניכם, ולבצע את הבחירה הנכונה בצורה חכמה ומושכלת.

פרקטים מעץ אלון

בחירות מקצועיות בליווי מקצועי

בעילית פרקטים תוכלו להתרשם ממגוון רחב של פרקטים מעץ אלון, ולקבל את כל המידע לו אתם זקוקים כדי לעמוד על ההבדלים הטכניים והעיצוביים בין הדגמים השונים. כמו כן, אנו מעמידים לרשותכם צוות יועצים מקצועיים איתם תוכלו לשבת ולבחון שורה ארוכה של דגמים אל מול תמונות של ביתכם אותן תוכלו להביא לפגישה כדי לדייק את הבחירה עד כמה שניתן. לאורך התהליך כולו אנו נקפיד שכל הבחירות שתבצעו יעלו בקנה אחד עם עקרונית העיצוב המקצועיים על פיהם אנו פועלים.

התקשרו ומצאו את הדגם המתאים לכם ביותר

כדי ליהנות ממגוון הפרקטים המוצעים על ידינו, ומהתמיכה המקצועית המסופקת על ידינו הן בבחירת הפרקט, הן בהתקנתו והן באחריות מלאה על שניהם, כל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עם עילית פרקטים בטלפון 054-4877147, לשאול את כל השאלות המטרידות אתכם בעניין, ולקבל את כל המידע הנדרש לכם כדי לבסס את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

פרקטים מעץ אלון תמונות
© כל הזכויות שמורות