צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

פרקטים מעוצבים במגוון סגנונות עיצוב

עולם הפרקטים הוא עולם שחווה צמיחה משמעותית בשנים האחרונות, ככל שיותר ויותר אנשים מבינים את ערכו של הפרקט כפתרון ריצוף אטרקטיבי, שיכול להשפיע מאוד על האווירה והעיצוב הכולל בבית. פרקט יכול להגיע בתצורה פשוטה מאוד, במרקם חלק או עצי מעודן ובגוון חום כהה או בהיר, ובתצורה הפשוטה הזאת להציע שדרוג משמעותי של פלטפורמת הריצוף בבית, ולהוסיף אלמנט חשוב מאוד בעיצוב הבית. אלא שמעבר לעיצוב בסיסי זה, תוכלו למצוא עוד מגוון רחב של פרקטים מעוצבים בשלל סגנונות עיצוב, אותם תוכלו להתאים לעיצוב בביתכם.

בחירה מבוססת עיצוב ואיכות

בחירת פרקט לבית היא כמובן לא רק עיצוב, ויש לקחת בחשבון גם שיקולים של עמידות בפני עיוותים ודפורמציות לאורך זמן, רמת גימור, סוג העץ או החומר הסינטטי ממנו עשוי הפרקט, המותג המייצר וכדומה, אך עיצוב הפרקט הוא בסופו של דבר אחד האלמנטים המרכזיים שעל פיו אנחנו בוחרים את הפרקט הספציפי שמתאים לנו. על מנת להבטיח את שביעות הרצון שלכם לאורך זמן, בחירת פרקטים מעוצבים צריכה להתבסס על שיקולים מקצועיים בלבד, ולא על מצב רוח או טעם אישי בלבד, כמו שבחירת הפרקט חשובה לעיצוב כך גם דלת הכניסה שלכם - אנו ממליצים על דלתות אורן החברה שתעניק לכם דלת מושלמת בהתאמה אישית.

מילת פרקטים מעוצבים

כל הייעוץ המקצועי הנדרש לקבלת החלטה בטוחה ומושכלת

כדי לסייע לכם לבחור את הפרקט המתאים לכם ביותר, הן בהיבטי עיצוב, הן בהיבטי עמידות ואיכות והן בהיבטי מחיר, מציעה לכם עילית פרקטים חבילת ייעוץ מקצועית אותה תוכלו לקבל כבר במפגש הייעוץ הראשון, אליה תוכלו להביא גם תמונות של ביתכם, ולבחון מגוון פרקטים מעוצבים על פי העדפותיכם האישיות, הצרכים שלכם ועקרונות העיצוב המקצועיים שאותם אנו נספק לכם ואשר על פיהם אנו פועלים בכל פריט שאנו מציעים.

שלל דגמים מחכים לכם באולם התצוגה

כדי ליהנות ממגוון הפרקטים המוצעים על ידינו, לרבות פרקטים טבעיים או סינטטיים, פרקטים בלגיים, פרקטים גרמניים, פרקטים מעץ מלא, גושניים, דו או תלת שכבתיים ועוד, כל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עוד היום עם עילית פרקטים בטלפון 054-4877147, ואנו נספק לכם את התשובות לכל שאלותיכם, נפתור עבורכם את הדילמות איתן אתם מתמודדים וכמובן נקבע פגישת ייעוץ ראשונה ליציאה לדרך.

פרקטים מעוצבים בתל אביב
© כל הזכויות שמורות