צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

פרקטים מחירים ואיכות

בבחירת פרקטים מחירים הוא פרמטר חשוב שיש לבחון, וגם אם נתאמץ להתעלם מזה, בסופו של דבר החלטות הקניה שלנו מבוססות בצורה משמעותית על המחיר שעלינו לשלם עבור המוצר. יחד עם זאת, יקר וזול הן מילים יחסיות ולא אבסולוטיות, ולעיתים כל מה שאנחנו צריכים זה להבין טוב יותר את האיכויות של המוצר אותו אנו קונים, כדי להרגיש שמה שנראה לנו יקר בהתחלה הוא בעצם זול, או לפחות הוגן ותחרותי. פרקט הוא פריט עיצוב חשוב מאוד בדירה, פריט שמשפיע מאוד על האווירה ומלווה אותנו למשך שנים ארוכות, ובהתאם לכך ראוי לבחור פרקט ראוי בכל ההיבטים האפשריים.

חבילת ערך אופטימלית עבור כל לקוח

אצלנו בעילית פרקטים אנו מודעים היטב לחשיבות המגוון והמבחר שאנו מציעים ללקוחותינו, אך במקביל אנו גם מבינים את הצורך של הלקוח לקנות את הפרקט המתאים לו ביותר הן בהיבט העיצוב והן בהיבט האיכות, תוך שהוא יכול לשמור על מסגרת התקציב שעומדת לרשותו מבלי להילחץ יתר על המידה. קסמים אנחנו לא יודעים לעשות, ולספק מוצר שעולה הרבה כסף לייצר אותו, במחיר נמוך יותר מהעלות אנחנו גם לא יודעים, אבל אנחנו כן יודעים לבחון את כל האפשרויות העומדות בפנינו, ולהציע ללקוח את המוצר שמספק את הערך הגבוה ביותר.

פרקטים מחירים

כל האפשרויות האפשריות

בבחירת פרקטים מחירים יכולים להשפיע מאוד על ההחלטה, ובהתאם לכך אנו מעמידים לרשות כל לקוח צוות מקצועי המציג את כל מבחר הפרקטים המוצעים על ידינו, לא על מנת להציג לראווה את היכולות שלנו, אלא דווקא כדי לאפשר כמה שיותר אלטרנטיבות לבחירה. לרשותנו מגוון רחב של פרקטים מחירים, עיצובים ורמות איכות וגימור, ובאמצעות הידע המקצועי העומד לרשותנו אנו בונים את החבילה של כל אלה ליצירת הערך המרבי ללקוח.

צרו קשר ונוכל לצאת לדרך

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם עילית פרקטים עוד היום בטלפון 054-4877147, לשאול את כל השאלות המטרידות אתכם בנושא הפרקטים, וגם בנושא המחירים והעלויות, ובהמשך לכך נוכל לקבוע פגישת היכרות בה נציג בפניכם את כל המידע לו אתם זקוקים ואת כל האפשרויות הרלוונטיות עבורכם.

פרקטים מחירים ומבצעים
כנסו לספיר פרקטים פרקט עץ מחיר
© כל הזכויות שמורות