צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

פרקטים לרצפה בנויה

פרקט הוא פריט שאותו ניתן להתקין על רצפה בנויה, וזאת למעשה הדרך הנכונה ביותר להתקנת פרקט. יחד עם זאת, פרקט יכול להיות מותקן גם בבתים חדשים שלא רוצפו, והתקנה זאת מתבצעת בצורה מעט שונה, אם כי בכל מקרה המטרה היא להעניק לפרקט מקסימום יציבות ותמיכה על מנת למנוע דפורמציות ועיוותים לאורך זמן. באופן עקרוני, פרקטים לרצפה בנויה הם גם פרקטים המיועדים לרצפה שאינה בנויה, ואין כל מגבלה לגבי דגם הפרקט בהיבט של נוכחות או אי נוכחות של רצפה בנויה.

התאמת הפרקט לסוג המשטח עליו הוא יותקן

יחד עם זאת, חשוב מאוד לקחת בחשבון מצבים בהם הרצפה אינה בנויה, להעניק לפרקט את התמיכה הנדרשת מתחתיו, ולבחור את הדגם החזק ביותר, בדרך כלל פרקט גושני או פרקט תלת שכבתי חזק. בעילית פרקטים תוכלו להיחשף למגוון רחב של פרקטים לרצפה בעיצובים שונים, סגנונות עיצוב שונים וגם סוגים שונים של עץ וחומרים סינטטיים. מבחר זה יסייע לכם להתאים את הפרקט, בסיוע שלנו, למשטח הספציפי עליו הוא אמור להיות מותקן.

פרקטים איכותיים לרצפה

פרקט והתקנה עם אחריות מלאה ללקוח

כמו כן, כדי להעניק לכם את חוויית השירות הטובה ביותר, אנו מבצעים גם התקנה של פרקטים לרצפה כדי לוודא שהפרקט שאותו תזמינו יותקן בצורה מושלמת, ואנו נוכל להעניק לכם אחריות מלאה הן עבור הפרקט והן עבור ההתקנה שלו. מגוון התקלות שיכולות להיווצר בהתקנת הפרקט הן רבות, ובמיוחד איטום לא מספיק שגורם לדליפות ורטיבות המייצרות דפורמציות בפרקט לאורך זמן. אנו נדאג להתאים לכם את הפרקט הטוב ביותר, ולהתקין אותו בצורה מקצועית.

צרו קשר כדי לקבל את כל המידע הדרוש לכם

כדי להתרשם ממגוון הפרקטים המוצעים על ידי עילית פרקטים, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 054-4877147 ולקבוע איתנו פגישת היכרות מקצועית. בפגישה זו תוכלו לשבת עם צוות היועצים המקצועיים שלנו, לבחון את שלל הדגמים המוצעים על ידינו, ולעבור תהליך מקצועי של בחינת צרכים והעדפות אישיות על מנת להבטיח התאמה מלאה של הפרקט לדרישות שלכם ולתנאים בהם הוא צריך להיות מותקן.

פרקטים לרצפה
© כל הזכויות שמורות