צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

פרקטים לריצוף הבית

ריצוף הבית כבר מזמן לא חייב להתבצע על ידי מרצפות שיש או קרמיקה, אם כי זה הוא בהחלט הפורמט השכיח ביותר גם היום. יחד עם זאת, התחום של פרקטים לריצוף הוא תחום שהולך ותופס יותר ויותר תאוצה, עם ההבנה שפרקט הוא פריט ריהוט שיכול מאוד להשפיע על העיצוב הכללי והאווירה בבית או בחדר הספציפי. יחד עם זאת, בבחירת פרקט לריצוף הבית, חשוב מאוד לבצע את הבחירה בצורה חכמה ומקצועית שתיקח בחשבון את החוזק המבני של הפרקט וההתאמה שלו למשטח הריצוף, וכמובן את האלמנטים של עיצוב, איכות, גימור ומחיר.

משימה הדורשת תמיכה וידע מקצועי

רכישת פרקטים לריצוף הבית היא משימה לא פשוטה עבור מי שאין לו את הידע המקצועי לעשות זאת. אנשים רבים בוחרים בדרך כלל בדרך הקלה, מתוך רצון להאמין לכל מה שאומרים להם, אבל כאשר בוחרים פרקטים המיועדים לריצוף הבית, חשוב מאוד להיות מוכנים להקדיש את הזמן והמאמץ הנדרשים על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר ובצורה הטובה ביותר, ואת זה בדיוק תוכלו לעשות עם הצוות המקצועי של עילית פרקטים.

פרקט לריצוף

צוות מקצועי העומד לרשותכם לקבלת ההחלטה הטובה ביותר

לרשותכם עומד צוות מקצועי של מעצבים ואנשי מקצוע החיים את עולם הפרקטים יום יום, ומוכנים להעניק לכם את כל התמיכה המקצועית הנדרשת כדי שתקבלו את ההחלטות שלכם ממקום של ידע והבנה. באולם התצוגה של החברה, תוכלו לערוך פגישה מקצועית עם צוות היועצים שלנו, להציג את כל ההתלבטויות שלכם והשאלות שמטרידות אתכם, ואנו נפרוש בפניכם את כל שלל האפשרויות העומדות בפניכם כדי לבחור פרקטים לריצוף הבית בצורה הטובה ביותר.

צרו קשר ונוכל לצאת לדרך

עילית פרקטים מקפידה על חוויית שירות בכל עסקה שאנו מבצעים, ועל עקרון זה בנינו את המוניטין ממנו אנו נהנים כיום. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 054-4877147, לספר לנו מה בדיוק אתם מחפשים, לקבוע איתנו פגישת היכרות מקצועית, ולעבור את התהליך שיבטיח לכם את בחירת הפרקט המתאים ביותר לטעמכם, צרכיכם ומסגרת התקציב העומדת לרשותכם.

מילת פרקטים לריצוף
© כל הזכויות שמורות