צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

פרקטים למינציה באיכות גבוהה

פרקט הוא פריט מאוד עדין שצריך לעמוד בתנאים של עומס רב, ולכן חשוב להעניק לפרקט את כל אמצעי ההגנה הנדרשים ובכלל זה ציפוי למינציה. ציפוי זה מיועד להעניק לפרקט הגנה מפני מגוון מצבים לרבות שריטות של רהיטים וחפצים המוזזים על גבי הפרקט, חדירת לחות לפרקט בזמן שטיפה או לחות טבעית מהאוויר וכן להעניק לפרקט שכבה של ברק המשדרגת את המראה האסתטי שלו, ומעניקה לו מראה יוקרתי ומודרני.

הגנה על הפרקט ושכבת ברק אטרקטיבית

למינציה היא פרקטיקה הנהוגה במרבית דגמי הפרקטים. יחד עם זאת, בבחירת פרקטים למינציה הוא בהחלט נושא שאתם רוצים לתת לו תשומת לב, ולבחון את סוג הלמינציה, עובי הלמינציה ואפשרויות הגימור שניתן ליישם באמצעות הלמינציה. פרקטים רבים, בעיקר מאיכות נמוכה, עושים שימוש בחומרי למינציה ירודים במטרה להעניק לפרקט מראה מעט יותר אטרקטיבי, אך לא מדובר בשכבת למינציה המסוגלת באמת לספק לפרקט את ההגנה הנדרשת לו.

סוגי פרקט למינציה

כל המידע אודות למינציה, האיכות שלה וטכניקות הגימור

בעילית פרקטים תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי פרקטים למינציה איכותית המיועדת להעניק לפרקט גם את הברק הנדרש, אבל בראש ובראשונה את ההגנה הנדרשת לו בעיקר מפני לחות ורטיבות. צוות אנשי המקצוע שלנו יסביר לכם בדיוק את המשמעות של הלמינציה למטבחים, את סוגי הלמינציה, את האופן בו ניתן לבחון את האיכות שלה ואת שלל אפשרויות הגימור שניתן להשיג באמצעות הסוגים השונים של למינציה. אנו נעשה את כל מה שנדרש כדי שאתם תצאו עם דגם הפרקט המתאים לכם ביותר ועם הלמינציה האיכותית ביותר.

צרו קשר לקבלת סיוע מקצועי ובחירת פרקט

עילית פרקטים מציעה מגוון רחב של דגמי פרקטים ומזמינה אתכם ליצור קשר בטלפון 054-4877147 כדי לקבל את כל המידע הדרוש לכם אודות פרקטים למינציה, עיצובים, דוגמאות, סגנונות עיצוב, סוגי עץ לייצור פרקטים ועוד שלל פריטי מידע שיסייעו לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם. צוות היועצים שלנו ממתין לכם באולם התצוגה וישמח להעניק לכם את כל התמיכה המקצועית הנדרשת כדי שתוכלו לבחור את הפרקט שיהפוך את החוויה הביתית שלכם לנעימה הרבה יותר.

פרקט למינציה
© כל הזכויות שמורות