צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

פרקטים לחדר – טבעיים, סינטטיים ובשלל עיצובים

פרקטים לחדר הוא מונח גג שהמשמעות שלו יכולה מאוד להשתנות בהתאם לסוג החדר בו מדובר. כך למשל, פרקטים המיועדים לחדר השינה של ההורים יכולים להיות שונים לחלוטין מפרקט המותאם באופן ספציפי לחדר הילדים, לחדר המטבח או לחדר הסלון. בכל אחד מן החדרים ישנם שיקולים שונים של עמידות בפני שריטות ומכות, עמידות מפני לחות וכדומה, וכן שיקולים שונים של עיצוב, סגנון ואווירה. ניתן כמובן להגדיר פרקט אחד שמעניק מראה אחיד לכל חדרי הבית, או לחילופין לבחור פרקט שונה לכל חדר בהתאם לצרכים הספציפיים.

קבלת החלטה ממקום של ידע והבנה

מגוון האפשרויות שמציע עולם הפרקטים הוא גדול ורחב, ואם אין לכם ניסיון בעולם זה, ייתכן שאין לכם את הידע המקצועי הנדרש כדי לעשות את הבחירה הנכונה ברכישת פרקטים לחדר השינה, הילדים או הסלון בבית. בדיוק מהסיבה הזאת, מציעה לכם עילית פרקטים את כל התמיכה המקצועית הנדרשת על מנת שתוכלו לקבל החלטה ממקום של ידע והבנה, ולא ממקום של הסכמה עם כל מה שאומרים לכם אנשי המכירות, שלאו דווקא פועלים תמיד לטובתכם.

פרקטים לחדר

צוות מקצועי להתאמה מקצועית

אנו נעמיד לרשותכם צוות מקצועי של מעצבי הבית, איתם תוכלו לשבת ולתאר בדיוק את הצרכים והציפיות שלכם מהפרקט אותו אתם רוצים להתקין בחדר הספציפי. בהתאם לכך, ובהתאם לעקרונות העיצוב המקצועיים, אנו נתאים לכם פרקטים לחדר הנדרש מהם תוכלו לבחור את הדגם המתאים לכם ביותר מבחינת העדפות אישיות, מבחינת עיצוב ואסתטיקה, מבחינת עמידות, איכות וגימור וכמובן שמבחינת מחיר ומסגרת התקציב שעומד לרשותכם.

צרו קשר ונצא לדרך עוד היום

כל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עוד היום עם עילית פרקטים בטלפון 054-4877147, לספר לנו על החדר בו אתם רוצים להתקין את הפרקט, לשאול את כל השאלות שמטרידות אתכם בעניין, ואנו נקבע איתכם פגישת היכרות בה נפרוש בפניכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם, וננחה אתכם בקבלת ההחלטה סביב הפרקט המתאים לכם ביותר. אנו מעוניינים בשביעות הרצון המלאה שלכם לאורך שנים רבות קדימה, ונעניק לכם גם אחריות על הפרקט וההתקנה.

פרקטים לחדר
© כל הזכויות שמורות