צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

פרקטים לחדר שינה בשלל עיצובים

פרקט הוא פרקט הוא פרקט, אבל לא כל פרקט מספק את אותה חבילת הערך, ובכל תהליך בחירה של פרקט חשוב לבחון את הערכים שיודע לספק הפרקט הספציפי, אל מול הערכים שאותם אנו מחפשים בפרקט הנבחר. כך למשל, פרקט לחדר המטבח או לפינת האוכל, יהיה שונה בדרך כלל מפרקט לחדר הילדים או פרקט לחדר שינה. כמובן, שאפשר לבחור פרקט אחד שיהיה אחיד לכל רחבי הבית, אך ניתן גם לנקוט בגישה של בחירת פרקט כפריט עיצוב לכל דבר, והתאמתו של הפרקט לעיצוב המקומי של כל חדר ולמאפייני השימוש באותו חדר.

מגוון דגמי פרקטים בהתאמה לחדר השינה שלכם

בעילית פרקטים תוכלו לבחון מגוון רחב של פרקטים לחדר שינה, פרקטים מעץ מלא, פרקטים טבעיים, פרקטים סינטטיים, פישבון, פרקטים מנומרים ועוד. כדי לסייע לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר, אנו נקבע איתכם פגישת היכרות מקצועית, אליה אנו גם ממליצים להביא תמונות של חדר השינה והריהוט הממוקם בו (רצוי תמונה שצולמה במהלך שעות האור), ואנו נשב איתכם ונבחן יחד עם צוות מעצבי הבית את האופן בו ניתן להתאים עבורכם את הפרקט האופטימלי.

פרקטים לחדר שינה דוגמאות

התאמת פרקט ייעודי לחדר השינה

התאמת פרקטים לחדר שינה היא פעולה הקשורה כמובן לנושא העיצוב והאסתטיקה, אך לא רק. חדר השינה הוא חדר שבו עמידות הפרקט לעומס רב שאותו אפשר לחוות בחדר המטבח או חדר הילדים למשל, יכולה להיות נמוכה יותר, ועל חשבון עמידות זו אפשר להתמקד בעיצובים מורכבים יותר ועדינים יותר. מצד שני, פרקט זה אמור להשלים את התאורה בחדר השינה, להתאים לפריטי הריהוט מסביב וכדומה.

ליווי מקצועי בתהליך בחירת הפרקט

בעילית פרקטים תוכלו למצוא את כל מגוון הפרקטים שניתן להציע היום, פרקטים ממגוון רחב של מותגים בינלאומיים מובילים, פרקטים בהזמנה ישירות מן המדף או בהתאמה אישית על פי העדפות הלקוח, והכל בליווי אנשי מקצוע שיתנו לכם את כל המידע הדרוש לכם כדי לקבל החלטה חכמה ובטוחה. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 054-4877147 לקביעת פגישת היכרות איתה נוכל לצאת לדרך.

פרקטים לחדר שינה
© כל הזכויות שמורות