צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

פרקטים לחדרי ילדים

כאשר מדובר על פרקטים ועל חדרי ילדים, חשוב למצוא את האיזון בין הצורך לשמירה על קו עיצוב אחיד בכל רחבי הבית, ובין התאמת הפרקט הנדרש לצרכי הילדים ולאווירה המתבקשת בחדר ילדים. בבחירת פרקטים לחדרי ילדים המטרה היא לבחור פרקט שיעניק חיות, וצבע ואווירה חמימה ואינטימית ולצד זאת יהיה גם מאוד עמיד לפעילות האופיינית שאפשר לצפות לה בחדרי ילדים, פעילות של הזזת רהיטים וחפצים, משחקים חדים המשוחקים על הרצפה, ציור ועמידות בפני דיו וכדומה.

פרקטים טבעיים או סינטטיים ברמת עמידות גבוהה

בבחירת פרקטים לחדרי ילדים אפשר בהחלט לקחת בחשבון גם פרקטים מעץ מלא, פרקטים טבעיים עשויים עץ לגמרי, אך פרקטים אלה צריכים להגיע עם שכבת למינציה מתאימה, שתסייע להגן על הפרקט בצורה מיטבית. לחילופין, ניתן לבחור פרקטים סינטטיים שהם קלים יותר לניקוי ורגישים פחות לדפורמציות, אם כי גם פרקטים אלה צריכים להגיע עם שכבת למינציה איכותית שתגן על הפרקט מפני שריטות ומכות שיכולות להתרחש במהלך פעילות הילדים בחדרם.

פרקטים לחדרי ילדים

התאמת הפרקט לאווירה האופיינית לחדר ילדים

בעילית פרקטים תוכלו להתרשם ממגוון רחב של פרקטים לחדרי ילדים, פרקטים שיכולים להתאים לחדרים נוספים בבית, אך בעלי מאפיינים ספציפיים שיכולים להתאים באופן ספציפי לצרכים של חדר ילדים טיפוסי הן בהיבטי עיצוב והן בהיבטי עמידות. צוות מעצבי הבית של החברה עומד לרשותכם כדי להמליץ לכם על הפרקטים הרלוונטיים ביותר, ויסייע לכם לבחור את הפרקט המתאים גם מבחינת המחיר ומסגרת התקציב העומדת לרשותכם. אנו נעשה את כל הנדרש כדי שילדכם יוכלו ליהנות מאווירה חמימה, נעימה ושמחה בחדרם, ואתם תוכלו ליהנות מהפרקט למשך שנים ארוכות.

צרו קשר עוד היום לקבלת הסיוע הנדרש

כדי שתוכלו ליהנות מכל הידע המקצועי שמעמידה לרשותכם עילית פרקטים, וכדי שתוכלו לקבל החלטת רכישה בצורה בטוחה ומושכלת, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 054-4877147, לספר לנו בדיוק מה אתם מחפשים, בין מה למה אתם מתלבטים ומה בדיוק מטריד אתכם, ואנו נקבע איתכם פגישת היכרות בה נספק לכם את כל התשובות הנדרשות מנקודת מבט מקצועית בלבד.

פרקטים לחדרי ילדים
© כל הזכויות שמורות