צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

פרקטים לגינה ולחצר

פרקט הוא פריט עיצוב שמתאים מאוד לעיצוב הפנים של הבית, וניתן להתקנה בכל אחד מחדרי הבית לרבות חדר המטבח וחדרי האמבטיה והשירותים. יחד עם זאת, פרקטים הם פריטים שניתן להתאים אותם גם לגינה ולחצר, אם כי במקרה כזה, חשוב מאוד לבחור את הפרקט בקפידה רבה על מנת לוודא שהפרקט מתאים להתקנה בסביבה חיצונית, עם כל העמידות הנדרשת ללכלוך, אבק, רטיבות, לחות, קרינת שמש ישירה וכל מה שהפרקט עשוי להיות חשוף לו באוויר הפתוח.

בחירת פרקט המתאים לסביבה חיצונית

כבר בשלב זה, כדאי לומר שלא כל פרקט יכול לשמש כפרקט לגינה, וישנה חשיבות למקד את החיפוש סביב הקטגוריה של פרקטים לגינה בכל תהליך בחירה שאתם מבצעים. פרקטים אלה שונים בסוג העץ בו נעשה שימוש, בעובי השכבות, בעובי הלמינציה של הפרקט וכדומה. ישנם פרקטים המתאימים יותר לסביבה החיצונית, ויכולים להציג רמת עמידות גבוהה מאוד בפני דפורמציות ועיוותים לאורך השנים. בעילית פרקטים אנו נסייע לכם לעבור את התהליך שיבטיח שהפרקט שלכם ייראה בעוד 10 שנים בדיוק כפי שהוא נראה ביום הראשון בו התקנתם אותו.

פרקטים לגינה

בחירת פרקט המתאים להעדפותיכם האישיות

לרשותכם עומד צוות מקצועי החי את עולם הפרקטים יום יום, ומתמחה הן בתחום של פרקטים לבית ולמשרד והן בתחום של פרקטים לגינה ולחצר. אנו נסייע לכם בהתאמת הפרקט לגינה שלכם, הן מבחינת ההתאמה לקווי המיתאר של הגינה, לעיצוב של הגינה, לאווירה שאתם רוצים לייצר בה, לריהוט הגן שצפוי להיות מוצב בה, וכמובן לעצם העובדה שמדובר בפרקט שצפוי להיות חשוף לאיתני הטבע באופן רצוף. את כל זה נשלים גם עם התקנה מקצועית עליה תקבלו את כל האחריות הנדרשת.

ליווי וסיוע מקצועי לאורך כל הדרך

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם עילית פרקטים עוד היום בטלפון 054-4877147, לשאול את כל השאלות המטרידות אתכם בעניין של פרקטים לגינה, לספר לנו על ההתלבטויות שלכם, ולקבוע פגישת היכרות מקצועית אליה תוכלו להגיע עם תמונה של הגינה שלכם, על מנת שנוכל לסייע לכם בהתאמת הפרקט הנדרש לעיצוב הגינה.

פרקטים לגינה בבית
© כל הזכויות שמורות