צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

פרקטים לבית במגוון רחב של עיצובים

בבחירת פרקטים לבית חשוב מאוד לעשות את התהליך נכון, ולבצע את הבחירה ממקום של ידע והבנה, ממקום של טעם ועיצוב, ולא ממקום של אנשי מכירות הלוחצים אתכם לדגמים שאתם כלל לא יכולים לשפוט ולבחון את איכותם או התאמתם לביתכם. עולם הפרקטים הוא עולם שחווה צמיחה משמעותית בשנים האחרונות, ובתוך כך בכל שנה מתווספים שורה ארוכה של דגמים, סוגים וסגנונות עיצוב, וכל אחד מהם יכול להיות זה שיהפוך את הבית שלכם לפנינת עיצוב, או לחילופין לאסון עיצובי שילווה אתכם במשך שנים.

בחירה נכונה מנקודת מבט מקצועית

בבחירת פרקטים לבית, חשוב שלידכם ישבו אנשי המקצוע המתאימים, אנשי המקצוע שאוחזים בכל הידע הנדרש, אך גם פתוחים להעניק לכם את הידע הזה ככל הנדרש ומנקודת המבט שלכם, על מנת שתוכלו לבצע את הבחירה המתאימה לכם ביותר בכל היבט אפשרי. בעילית פרקטים, תוכלו לשבת לפגישה מקצועית עם צוות אנשי המקצוע של החברה ולבצע את הבחירות שלכם בצורה חכמה ומושכלת. לפגישה זו אנו ממליצים להגיע עם תמונות של עיצוב הפנים של הבית, על מנת שנוכל לבצע התאמה מושלמת של הפרקט לעיצוב הבית.

פרקטים לבית

להיחשף לכל האפשרויות ולבצע בחירה ממקום של ידע והבנה

במסגרת פגישת ההיכרות, אנו נחשוף בפניכם מגוון רחב של דגמי פרקטים לבית, נסביר לכם על הסוגים השונים של פרקטים טבעיים וסינטטיים, נספק לכם את כל המידע אודות שמות ומונחים שנתקלתם בהם במהלך החיפוש, ונסייע לכם להבין מה הוא הדגם המתאים לכם ביותר הן בהיבטי עיצוב, הן בהיבטי עמידות ואיכות והן בהיבטי מחיר ומסגרת תקציבית.

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

עילית פרקטים מקפידה להעניק ללקוחותיה את חוויית השירות הטובה ביותר, על מנת להבטיח שהפרקט הנבחר אכן ישרת אתכם לאורך שנים ארוכות קדימה, ויעניק לביתכם את האווירה החמימה שאותה אתם מבקשים לעצמכם. כדי שכל זה יקרה, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 054-4877147, ונוכל לקבוע פגישת היכרות באולם התצוגה שלנו, ובו תוכלו להיחשף לשלל הדגמים והאפשרויות העומדים בפניכם.

פרקטים לבית
© כל הזכויות שמורות