צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

פרקטים טבעיים מול מלאכותיים

שילוב פרקטים בעיצוב הבית הפך בעשורים האחרונים לטרנד חם מאוד בעולם העיצוב, ובהתאם לכך, התפתח ענף שלם של פרקטים מלאכותיים עשויים פולימרים מיוחדים, ומיועדים להוזיל את עלות הפרקט שעד אז התבסס על עץ טבעי בלבד, וכן להרחיב את מגוון העיצובים והאפשרויות. פרקטים מלאכותיים היא אופציה שיכולה להתאים לאנשים רבים, אך אנשים רבים אחרים מעדיפים פרקטים טבעיים בלבד, פרקטים עשויים מעץ אמיתי, ומספקים את המרקם העצי, את המגע העצי, את התחושה והריח העצי ואת האותנטיות שרק עץ אמיתי יכול לספק.

מגוון פרקטים בעיצובים ופורמטים שונים

בעילית פרקטים תוכלו למצוא מגוון רחב של פרקטים טבעיים עשויים עץ אלון, עץ אורן, עץ איפאה, עץ טיק ועוד, ומוצעים במגוון סגנונות לרבות פרקטים תלת שכבתיים, פרקטים גושניים בשכבה אחת, פרקטים דו שכבתיים או פרקט במבוק. לכל סוג פרקט היתרונות והחסרונות שלו, החוזק המבני שלו והעמידות שלו בפני לחות ודפורמציות, ואת כל המידע לו אתם זקוקים לקבלת החלטה, תוכלו לקבל מהצוות המקצועי של עילית פרקטים, הזמין לרשותכם בכל עת.

פרקטים טבעיים

יתרונות וחסרונות שעליכם להכיר

פרקטים טבעיים מגיעים עם שורה של יתרונות ושורה של חסרונות הן בהיבטי מחיר, הן בהיבטי אסתטיקה והן בהיבטי חוזק מבני, ויחד עם זאת, לפרקטים אלה יתרון אחד ברור והוא האופי העצי האותנטי שהם יודעים להציע, ואותו לא יכול אף פרקט מלאכותי להציע, יהיה איכותי אשר יהיה. בעילית פרקטים תוכלו לשבת עם צוות היועצים המקצועיים של החברה ולקבל את כל המידע על היתרונות והחסרונות, האופן בו עליכם לבחור את סוג הפרקט המתאים לכם, וכמובן כל נושא העיצוב והתאמת הפרקט לעיצוב הבית.

כל הסיוע המקצועי הנדרש

כל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עוד היום עם עילית פרקטים בטלפון 054-4877147 ולקבוע פגישת היכרות בה תוכלו להיחשף לכל האפשרויות העומדות בפניכם, לעמוד על ההבדלים בין האפשרויות השונות ולבחור באפשרות המתאימה לכם ביותר על סמך ידע מקצועי ומתוך נקודה של הבנה, ידע ובטחון. אנו רוצים להציע לכם את חוויית הבחירה והשירות הטובה ביותר וכך נקפיד לעשות בכל תהליך של בחירה, ייעוץ, הזמנה והתקנה.

פרקטים טבעיים לבית
© כל הזכויות שמורות