צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

פרקטים הכי זולים – האם זה נכון לבחור כך?

כל מה שאתם יודעים הוא שאתם רוצים להזמין פרקט חדש לבית, לשדרג את העיצוב של הבית, את האווירה והתחושה הכללית בבית. ייתכן שאתם רוצים למקד את המאמץ שלכם בחיפוש פרקטים הכי זולים שאפשר למצוא, וייתכן שאתם מחפשים דווקא את האיכותיים ביותר, אבל כפי שידוע, האמת תמיד נמצאת היכן שהוא באמצע וכנראה שהפרקט המתאים לכם ביותר הוא לא זה היקר ביותר, ולא זה הזול ביותר, לא זה האיכותי ביותר ולא זה באיכות הירודה ביותר.

עבודה עם אנשי מקצוע הפועלים לטובתכם

כדי לדעת בדיוק מה הוא הפרקט המתאים לכם, וכדי להימנע מהתמקדות בדגמי פרקטים הכי זולים רק מתוך שיקולי מחיר, אתם רוצים שמולכם יעמוד איש מקצוע המכיר את עולם הפרקטים וחי אותו ביום יום, איש מקצוע שידע לספר לכם על כל הדגמים הרלוונטיים לכם ולהסביר לכם מדוע כל דגם עולה כפי שהוא עולה. אך יותר מכל אלה, אתם רוצים איש מקצוע שיסייע לכם להתאים את הפרקט המתאים לכם ביותר מבחינת עיצוב ומבחינת הציפיות שלכם לאיכות, וזה בדיוק מה שתוכלו למצוא אצלנו.

לפרקטים זולים כנסו לשוק הפרקטים פרקט זול
 

בחירת הפתרון המתאים לכם ביותר


עילית פרקטים מציעה מגוון רחב של דגמי פרקטים. בחלק מן הקטגוריות אנו מציעים פרקטים הכי זולים באזור, ובחלק אחר אנחנו מציעים פרקטים יקרים יותר, איכותיים יותר, של מותגים בינלאומיים מובילים ובעיצובים יוצאי דופן שיכולים לשדרג את עיצוב הבית שלכם בכמה וכמה רמות. המטרה שלנו היא להעמיד לרשותכם את האפשרות לבחור בצורה חופשית וחכמה את הפרקט הנכון ביותר עבורכם.

סיוע מקצועי לכל אורך הדרך

עילית פרקטים היא חברה מקצועית ומובילה, המציעה לכם מגוון רחב של אפשרויות וכן תהליך מקצועי של ליווי ותמיכה מקצועית במסגרתו אנו מספקים לכם את כל המידע הדרוש לכם לקבלת החלטה חכמה ומושכלת, מסייעים לכם בבחירת עיצוב הפרקט, בחירת הגוון, המרקם, סוג העץ או החומר הסינטטי, סוג הפרקט, תלת או דו שכבתי, גושני וכדומה. את כל הליווי המקצועי תוכלו לקבל מצוות מעצבי הבית ואנשי המקצוע החיים את עולם הפרקטים מדי יום ביומו. צרו קשר בטלפון 054-4877147 לקבלת פרטים נוספים.

פרקטים הכי זולים
© כל הזכויות שמורות