צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

פרקטים דוגמאות ועיצובים

עולם הפרקטים הוא עולם שלאורך העשורים האחרונים עבר תהליך מדהים של התפתחות עם ייצורם של מגוון פרקטים מלאכותיים המבוססים על חומרים פולימריים, וכן טכנולוגיות חדשות המאפשרות ייצור פרקטים טבעיים מעץ בשלל רחב של דוגמאות ועיצובים, שלא היו קיימים בעבר. בבחירת פרקטים דוגמאות ועיצובים הוא מרכיב מרכזי שצריך לתת עליו תשומת לב ויחד עם זאת, חשוב מאוד לעשות את הדברים בצורה נכונה על מנת לא ללכת לאיבוד בתוך אוקיינוס של אפשרויות ומונחים מקצועיים שאינכם באמת מכירים את משמעותם.
 

מגוון רחב של אפשרויות לרשותכם

בעילית פרקטים תוכלו ליהנות מחוויה של פרקטים דוגמאות ועיצובים, סוגים שונים של פרקטים, סוגים שונים של עץ ושכבות פולימריות, ושלל אפשרויות עיצוב לרבות גוונים, מרקמים, מרקמי עץ מגוונים, עובי רצועות, רמות וסוגי גימור, שילובי צבעים, תצורות פישבון ורגילות, עיצובי כתמים ועוד. אנו מעמידים לרשותכם צוות יועצים מקצועיים החיים את עולם הפרקטים מדי יום, מכירים את כל סוגי המותגים, העיצובים והדוגמאות, ומעמידים לרשותכם את כל המידע על פי בקשתכם ועל פי כללי העבודה המקצועיים המנחים אותנו.

פרקטים דוגמאות
 

תהליך בחירה על בסיס עקרונות מקצועיים בלבד


בחירת פרקט הוא תהליך שאותו מבצעים אולי פעם בחיים, וכשמגיעים אל המעמד, בדרך כלל אין את המידע הנדרש כדי לקבל החלטה חכמה וממצה. עילית פרקטים מציעה מגוון רחב של פרקטים דוגמאות ועיצובים שעל כל אחד מהם תוכלו לקבל את כל ההסבר הנדרש. אנו נחשוף אתכם בפני כל האפשרויות אך גם נקפיד על כך שהבחירה שלכם תעלה בקנה אחד עם עיצוב הבית שלכם ועם עקרונות העיצוב המקצועיים על פיהם אנו פועלים, גם מלונות, צימרים, חדרי אירוח במרכז, מרכזי ספא ועוד כולם משתמשים בשירותי פרקט לעיצוב המקום.
 

התאמת הפרקט להעדפותיכם ולעיצוב הבית

אם אתם מחפשים פרקטים בשלל דוגמאות ועיצובים, ואם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם בוחרים את הפרקט המתאים לכם ביותר מתוך כל האפשרויות, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום עם עילית פרקטים בטלפון 054-4877147, לשאול את כל השאלות המטרידות אתכם בנושא, לקבל תשובות ולקבוע פגישת היכרות בה יוסבר לכם כל התהליך המקצועי שאנו מציעים לכל לקוח בכל הזמנה.

פרקטים דוגמאות ועיצובים
© כל הזכויות שמורות