צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

למה כדאי לקנות פרקטים בת"א?

קניית פרקט לבית הוא תהליך שההשלכות שלו הן ארוכות טווח ובעלות משמעות רבה על האווירה והעיצוב של הבית שלכם במהלך השנים הבאות. המשמעות של הדברים היא שאתם רוצים להיחשף לכמה שיותר דגמים ורעיונות, כמה שיותר עיצובים, ואתם רוצים גם להיחשף לאנשי המקצוע המובילים בתחום, ואת האלמנטים האלה תוכלו למצוא בעיר תל אביב בשורה של בתי עסק המוכרים פרקטים בת"א. יחד עם זאת, מגוון, מבחר ואפשרויות זה לא הדבר היחיד שחשוב בבחירת פרקט לבית, וחשוב מאוד שגם יהיה גורם מקצועי שיכווין אתכם בתוך האוקיינוס האין סופי של אפשרויות.

שלל פרקטים במגוון עיצובים

עולם הפרקטים כולל מגוון רחב של מותגים, סוגי עץ, סוגי פרקטים, דו או תלת שכבתיים, גושניים, מלאכותיים או טבעיים, שלל גוונים, גימורים, גימורי עץ, מרקמים, שילובי צבעים, סגנונות עיצוב וכדומה. אפשרות אחת היא להתמקד במה שהכי פשוט מתוך בריחה, אבל האפשרות הטובה ביותר היא חשיפה לשלל פרקטים בת"א והסתייעות בגורם מקצועי שיחשוף בפניכם הכל, ויסייע לכם להבין מה היא האפשרות הטובה ביותר עבורכם, ואת זה בדיוק תוכלו לקבל בעילית פרקטים.

פרקטים בתל אביב

תהליך התאמה מקצועי של הפרקט להעדפות וצרכי הלקוח

עילית פרקטים מעמידה לרשותכם צוות יועצים מקצועיים שיספקו לכם את כל המידע המקצועי לו אתם זקוקים, ויסייעו לכם לעשות את הבחירות הנכונות על סמך כללי עיצוב מקצועיים ועל בסיס ניסיון רב שנים אותו צברנו בפעילותנו בענף הפרקטים. אנו מחזיקים מלאי של אין ספור עיצובי פרקטים מהם תוכלו לבחור ישירות מן המדף או להתאים אישית על פי טעמכם. אם אתם מגיעים למסע חיפוש פרקטים בת"א, אתם בהחלט רוצים לעצור בעילית פרקטים.

התקשרו לקבלת מידע נוסף

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם עילית פרקטים עוד היום בטלפון 054-4877147 ולשאול את כל השאלות המטרידות אתכם בנושא. אנו נספק לכם תשובות מקצועיות, שיסייעו לכם להתכוונן על הדגם המתאים לכם ביותר, הן מבחינת עיצוב והן מבחינת תקציב, רמת איכות וגימור. כמו כן, תוכלו להתרשם מכל מגוון הדגמים המוצעים על ידינו באולם התצוגה של החברה ובקטלוגים מסודרים שיוצגו בפניכם.

פרקטים בתל אביב והסביבה
© כל הזכויות שמורות