צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

פרקטים בראשל"צ – האם זה כדאי?

אם אתם מחפשים פרקט לבית, ייתכן מאוד שראשון לציון עברה בראשכם כאופציה נכונה לבחינה, שכן מדובר כבר מזה שנים רבות כבירת הריהוט של ישראל. ואכן, תוכלו למצוא מגוון רחב של פרקטים בראשל"צ, אך חשוב שגם תבחרו את המקום הנכון לקנות בו את הפרקט. בסופו של דבר, ראשון לציון זו עיר ולא חנות, ובתוך העיר ישנו מבחר של חנויות שחלקן מקצועיות יותר או פחות, וחלקן יקרות יותר או פחות, ואתם מחפשים את האיזון הטוב ביותר בין מחיר ובין איכות, ואת איש המקצוע שיכול לספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על זה.

מגוון רחב של אפשרויות

בעילית פרקטים תוכלו להיחשף למגוון רחב מאוד של דגמי פרקטים בראשל"צ, וגם להבין מה הם המאפיינים של כל דגם, מה הם הפרמטרים שמגדירים את האיכות שלהם, מה הם המשתנים שמשפיעים על קביעת המחיר שלהם וכדומה. אנו נעמיד לרשותכם צוות יועצים מקצועיים שילווה אתכם לאורך כל תהליך הבחינה והבחירה, ויבטיח שאתם מקבלים החלטות לא ממקום של חוסר אונים, אלא ממקום של הבנה וידע מקצועי.

פרקטים בראשון לציון והסביבה

ייעוץ מקצועי צמוד של אנשי מקצוע

כדי להבטיח שתוכלו לבחור את הפרקט המתאים לכם ביותר, אנו נזמין אתכם לפגישת ייעוץ מקצועית, אליה תוכלו להגיע עם תמונות של הבית ושל הריהוט המוצב בו, ולשבת עם יועצי הפרקטים המקצועיים שלנו. בפגישה זו תוכלו להציף את הקווים המנחים והקווים האדומים עבור פרקט החלומות שלכם, לספר מה הן הדילמות שלכם, מה הם החששות שלכם, ולקבל את המענה המיטבי שלנו תוך שמירה על איזון בין טעמכם האישי ובין עקרונות העיצוב המקצועיים.

צרו קשר לבחירת הפתרון המתאים לכם ביותר

כל שאתם צריכים לעשות כדי למצוא פרקטים בראשל"צ וליהנות ממה שאנו מציעים לכם הוא ליצור קשר עוד היום עם עילית פרקטים בטלפון 054-4877147, לספר לנו מה אתם בדיוק מחפשים, מה הן הדילמות שלכם ומה היא מסגרת התקציב העומדת לרשותכם. בהתאם לכך, אנו נסייע לכם לבצע את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם, נסייע לכם בביצוע התקנת הפרקט ונעניק לכם אחריות מלאה הן על הפרקט והן על ההתקנה.

פרקטים בראשון לציון
© כל הזכויות שמורות