צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

למה כדאי להזמין פרקטים במבצע?

מבצעים יכולים להצטייר לעיתים כמעין תרגילים שיווקיים שאותם עושים בעלי עסקים סביב מוצרים שנמכרים פחות, ושהביקוש להם הוא נמוך. בפועל, בתי עסק מציעים מבצעים פשוט כדי למשוך יותר לקוחות, שימצאו את העסקות המוצעות להם כיותר אטרקטיביות, ואין בעצם קיומו של המבצע כדי להצביע על רמת האיכות או רמת הביקוש לו. הדברים נכונים כאשר קונים בגדים בסוף עונה, וגם כאשר רוצים להזמין פרקטים במבצע לריצוף הבית או המשרד.


פרקטים באותה רמת איכות וגימור

פרקטים במבצע הם פרקטים כמו כל הפרקטים, באותה רמת איכות, באותה רמת גימור ובמגוון רחב מאוד של דגמים ועיצובים, רק שהם מוצעים במחיר אטרקטיבי ביותר שיכול להגיע לעיתים לכדי הנחה של עשרות אחוזים. הסיבות לקיום המבצע שמורות עם העסק, אך לחלוטין אין בכך כדי להצביע על איכות הפרקט. אצלנו בעילית פרקטים אנו מקפידים להציע תמיד דגמים מסויימים של פרקטים בתנאי מבצע אטרקטיביים, אבל לעולם לא נגרום לכם להזמין פרקט שאינו מתאים לכם רק כי הוא במבצע.

פרקטים במבצע

בחירת הפרקט המתאים לכם ביותר


צוות אנשי המקצוע של עילית פרקטים ישב איתכם וידון איתכם בצורה מקצועית על האופן הנכון לבחירת הפרקט לביתכם, באופן שמשלב בין ההעדפות האישיות שלכם ומה שאתם חולמים עליו בפרקט, ובין עקרונות העיצוב המקצועיים על פיהם אנו עובדים ופועלים מול כל לקוחותינו. בתוך כך, נוכל להציע לכם שורה של פרקטים במבצע המתאימים לכם על פי מה שהוגדר, או לחילופין להציע לכם פרקט מתאים במחיר אטרקטיבי ותחרותי עם הנחה סמלית.


מקפידים על התאמת הפרקט ללקוח, לפני עניין המחיר

בכל מקרה, החלטת הקניה שלכם אינה צריכה להתבסס על עצם הצעתו של הפרקט בתנאי מבצע או לא בתנאי מבצע, והדברים נכונים לכל מקום אליו אתם פונים לרכישת הפרקט. אנו בעילית פרקטים מבינים את חשיבותו של הפרקט לעיצוב הבית, ומקפידים להתאים לכל לקוח את הפרקט המתאים לו ביותר, ולצד זאת משתדלים להציע את המחיר האטרקטיבי ביותר. התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 054-4877147 ונוכל לקבוע פגישת היכרות ולצאת לדרך.

פרקטים במבצע ענק

לפרקטים נוספים כנסו לספיר פרקטים קטלוג פרקטים
© כל הזכויות שמורות