צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

האם נכון לקנות פרקטים בזול?

לקנות פרקטים בזול זה רעיון שהוא לא רק נכון, אלא רעיון מושלם, ויחד עם זאת חשוב לוודא שבחירת הפרקט אינה מבוססת על שיקולי מחיר בלבד. ישנם מקרים רבים בהם יציעו לכם בתי עסק שונים דגמים מסויימים במחיר אטרקטיבי ויאיצו בכם להזמין את הדגמים הללו בהבנה שאתם מושפעים מאוד ממחיר הפרקט. זו היא החלטה שיכולה לעלות לכם זול בטווח המיידי, אך לעלות הרבה יותר יקר בטווח הבינוני והארוך ולהשפיע מאוד לרעה על חוויית העיצוב והאווירה בבית או במשרד.

מקצועיות לפני מחיר, תמיד

אצלנו בעילית פרקטים אנו נקפיד תמיד על כך שהפרקט שאותו תזמינו אצלנו, יהיה הפרקט המתאים ביותר לעיצוב הבית. תוכלו להשפיע על המחיר באמצעות בחירת סוג עץ פשוט יותר, או בחירת פרקט דק יותר שעשוי מפחות שכבות ויכול בהחלט להתאים לדירה מרוצפת, אך לעולם לא נציג ללקוח פרקטים בזול שאינם מתאימים לעיצוב הבית שלו, שאינם מתאימים למה שהוא אוהב, ושאינם עולים בקנה אחד עם עקרונות העיצוב המקצועיים שעל פיהם אנו עובדים.

פרקטים בזול בחולון

השילוב המנצח בין איכות, עיצוב ומחיר

אחרי שאמרנו את זה, אנו בעילית פרקטים מודעים בהחלט לחשיבותו של המחיר בתהליך קבלת החלטת הקניה, ובהתאם לכך מקפידים להציע את כל מגוון הפרקטים המוצעים על ידינו במחירים אטרקטיביים ותחרותיים. לא על כל הפרקטים שלנו אפשר לומר שהם פרקטים בזול, אבל על כולם אפשר לומר שהם מוצעים במחירים אטרקטיביים והוגנים לעומת כל אפשרות אחרת הקיימת בשוק. אל תוך זה אפשר לשלב גם רמת שירות יוצאת דופן הכוללת התקנה מקצועית ואחריות מלאה הן על הפרקט והן על ההתקנה.

תהליך מקצועי ומסודר של קבלת החלטה

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם עילית הפרקטים עוד היום בטלפון 054-4877147, לקבל את כל המידע הדרוש לכם מנציגינו המקצועיים, ולקבוע פגישת היכרות באולם התצוגה שלנו. בפגישה זו, אליה מומלץ להגיע עם תמונות של הדירה, תוכלו לשבת עם הצוות המקצועי של עילית פרקטים, להיחשף לכל האפשרויות העומדות בפניכם, ולקבל החלטה לגבי הפרקט המתאים לכם ביותר בצורה בטוחה, מושכלת וממקום של הבנה וידע.

פרקטים בזול
© כל הזכויות שמורות