צרו עימנו קשר

עילית פרקטים
טלפון 054-4877147

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

שלח

מה חדש?

  • 27-1-2016
    בימים הקרובים יופיעו כאן חדשות ועדכונים
    של חברת עילית פרקטים.

פרקטים איכותיים – מה זה אומר?

פרקטים הוא עולם רחב ומגוון הדורש ידע מקצועי מעמיק כדי להבין את כל האפשרויות המוצעות על ידו. בחיפוש אחר הפרקט המתאים לכם ביותר, תוכלו להיתקל בשורה של ביטויים ומונחים מקצועיים שאמורים לספר לכם על הפרקט אותו אתם רוצים להזמין. יחד עם זאת, האם אתם באמת יודעים כיצד בוחרים פרקטים איכותיים? האם כל פרקט דו שכבתי הוא כמו פרקט דו שכבתי אחר? האם פרקט מעץ מלא הוא ערובה לאיכות בכל מחיר? ובכן, התשובה היא כמובן לא, ומי שיוכל להגיד לכם את זה הוא איש המקצוע המתאים.

מספקים פתרונות שלמים ומושלמים לכל לקוח

אנחנו בעילית פרקטים, לא מוכרים פרקטים ללקוחותינו, אלא מספקים פתרונות של פרקטים איכותיים. אנו מקפידים למצוא את ההתאמה המושלמת בין מאפייני הפרקטים השונים ובין הדרישות והצרכים של כל לקוח ולקוח, צרכים ודרישות שיכולים לבוא לידי ביטוי בהיבטים של עיצוב, בהיבטים של אסתטיקה, בהיבטים של עמידות ואיכות וגם כמובן בהיבטים של מחיר ומסגרת תקציבית. את זה אנחנו עושים באמצעות צוות מקצועי העומד לרשות לקוחותינו ומספק להם את כל המידע המקצועי הנדרש להם לקבלת החלטה.

פרקטים איכותיים

סיוע וליווי מקצועי לכל אורך הדרך

כדי לקבל את הסיוע הדרוש לכם, כל שאתם צריכים לעשות הוא להגיע לפגישת ייעוץ מקצועית, אליה מומלץ גם להגיע עם תמונות של עיצוב הפנים בבית, תמונות שצולמו באור יום, ואנו נספק לכם את כל המידע המקצועי הנדרש לכם, נסביר לכם מה הם הפרמטרים שמגדירים פרקטים איכותיים וכיצד משתנה המחיר בהתאם לפרמטרים הללו. בסופו של דבר, אנו מעוניינים שתצאו עם הפרקט המתאים לכם ביותר, ועם שביעות רצון מלאה שתלווה אתכם לאורך שנים רבות קדימה.

צרו קשר ונוכל לצאת לדרך

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם עילית פרקטים עוד היום בטלפון 054-4877147, לשוחח עם נציגינו המקצועיים, לשאול את כל השאלות המטרידות אתכם ולספר לנו על ההתלבטויות שלכם בעקבות כל מה שהספקתם ללמוד על עולם הפרקטים. אנו מתחייבים לספק לכם את הפתרון הטוב ביותר, ולספק לכם אותו עם אחריות מלאה הן על הפרקט והן על ההתקנה.

פרקטים איכותיים במבצע
© כל הזכויות שמורות